top of page

Szanowni Czytelnicy,

w związku z realizacją projektu "Biblioteka innowacji – przyjazne miejsce blisko mieszkańców. Modernizacja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie” w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0, Priorytet 2 „Infrastruktura Bibliotek 2021-2025”, od 5 maja 2023 r. działy Biblioteki Głównej: dla Dzieci i Młodzieży, Czytelni Naukowej i Czasopism, Multimedialny oraz Informacji Regionalnej, będą zamknięte. Punkt z prasą bieżącą oraz Dział Reprografii zostaną uruchomione na parterze Biblioteki Głównej  w najbliższym czasie. Zwrotów wypożyczonych zbiorów będzie można dokonywać w Wypożyczalni dla Dorosłych oraz za pośrednictwem bibliotecznego książkomatu. Przepraszamy za wszelkie wynikające z tego tytułu utrudnienia.

Biblioteka dla wszystkich – zajęcia dla dzieci i młodzieży

Mówi się, że maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Budząca się do życia natura zachwyca cudownymi barwami i zapachami kwitnących drzew i kwiatów. Klimat obecnej pory roku czuć również w jaworznickiej bibliotece. Wszystko to za sprawą naszej oferty, która doskonale wpisuje się w tą wiosenną atmosferę. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w kolejnych spotkaniach, realizowanych w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich”, które w sposób szczególny związane będą z majową aurą.

Projekt „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni” jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Проект «Бібліотека для кожного. Різні. Рівні. Важливі» реалізується Фундацією розвиткуінформаційного суспільства у партнерстві з Save the Children International.

tło białe. Po lewej stronie plakatu znajdują się kolorowe ikony, przedstawiające: kolbę i menzurkę chemiczną, nożyczki, planetę z satelitą, oko z rzęsą. Tekst: Biblioteka dla wszystkich. różni.równi.ważni. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie www.biblioteka.jaw.pl Maj. Dorośli. Dzieci. Cyfrowe centra edukacji. Obowiązują zapisy na zajęcia. 09 wtorek/ вівторок 17:00-18:00. Bywanie na dywanie Majówka na dywanie Głośne czytanie dla najmłodszych /zapisy/ Побуваємо на килимі Травневі свята на килимі Читання вслух для найменших /запис/ 10 środa/ cереда 17:00-18:00 Wyobraźnia bez miary Jaworznickie wycieczki Zajęcia artystyczne dla dzieci – prow. Agata Karweta /zapisy/ Уява без обмежень Явожницькі екскурсії Мистецький майстер-клас для дітей – проводить Аґата Карвета /запис/ 11 czwartek/ четвер 17:00-18:00 Artystycznie zakręceni. Zwierzakomania Zajęcia artystyczne dla dzieci /zapisy/ Мистецькі викрутаси.  Звіроманія Мистецький майстер-клас для дітей /запис/ 16 wtorek/ вівторок 17:00-18:00
bottom of page